filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
AACTA
1987
http://aacta.org/
Australijski Instytut Filmowy / Australijska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych
AFI / AACTA (od 2012 roku)
Najlepszy film
wygrane
The Year My Voice Broke
(1987)
George Miller
,
Terry Hayes
,
Doug Mitchell
nominacje
Przypływ uczuć
(1987)
Sandra Levy
,
Antony I. Ginnane
Raport
(1987)
Michael Pattinson
The Tale of Ruby Rose
(1987)
Bryce Menzies
,
Andrew Wiseman
Najlepsza aktorka
wygrane
[Judy Davis]
Judy Davis
jako Lillie w filmie
Przypływ uczuć
(1987)
nominacje
Wendy Hughes
Cień pawia
(1987)
Loene Carmen
The Year My Voice Broke
(1987)
Julia Blake
Travelling North
(1987)
Najlepszy aktor
wygrane
[Leo McKern]
Leo McKern
jako Frank w filmie
Travelling North
(1987)
nominacje
Bryan Brown
Dobra żona
(1987)
Colin Friels
Raport
(1987)
Noah Taylor
The Year My Voice Broke
(1987)
Najlepszy reżyser
wygrane
[John Duigan]
John Duigan
The Year My Voice Broke
(1987)
nominacje
Gillian Armstrong
Przypływ uczuć
(1987)
Bruce Myles
,
Michael Pattinson
Raport
(1987)
Roger Scholes
The Tale of Ruby Rose
(1987)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Jan Adele]
Jan Adele
jako Bet w filmie
Przypływ uczuć
(1987)
nominacje
Kaarin Fairfax
Belinda
(1988)
Claudia Karvan
Przypływ uczuć
(1987)
Julie Hamilton
The Place at the Coast
(1987)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Ben Mendelsohn]
Ben Mendelsohn
jako Trevor w filmie
The Year My Voice Broke
(1987)
nominacje
Steven Vidler
Dobra żona
(1987)
Bobby Smith
Inicjacja
(1987)
Donald Pleasence
Raport
(1987)
Najlepsza aktorka w miniserialu
wygrane
[Nicole Kidman]
Nicole Kidman
jako Megan Goddard w serialu
Wietnam
(1987)
nominacje
Catherine Wilkin
Ich największy skok
(1986)
Tracy Mann
Sword of Honour
(1986)
Anne Phelan
The Harp in the South
(1987)
Najlepsza muzyka oryginalna
wygrane
The Tale of Ruby Rose
(1987)
Paul Schutze
nominacje
Cień pawia
(1987)
William Motzing
Dobra żona
(1987)
Cameron Allan
Nasi drodzy nieobecni
(1987)
Phillip Scott
Najlepsza reżyseria filmu telewizyjnego
wygrane
Dwie przyjaciółki
(1986)
Jane Campion
nominacje
Hunger
(1986)
Stephen Wallace
Królowie nocy
(1987)
Mark Joffe
Najlepsza reżyseria miniserialu
wygrane
Ich największy skok
(1986)
Marcus Cole
,
Mark Joffe
nominacje
The Challenge
(1986)
Chris Thomson
The Harp in the South
(1987)
George Whaley
Wietnam
(1987)
Chris Noonan
,
John Duigan
Najlepsza scenografia
wygrane
Raport
(1987)
Brian Thomson
nominacje
Byczy interes
(1987)
George Liddle
The Place at the Coast
(1987)
Owen Paterson
To Market to Market
(1987)
Virginia Rouse
Najlepsze kostiumy
wygrane
Dobra żona
(1987)
Jennie Tate
nominacje
Byczy interes
(1987)
George Liddle
Nasi drodzy nieobecni
(1987)
Roger Ford
The Place at the Coast
(1987)
Anna French
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Raport
(1987)
Steve Dobson
nominacje
Belinda
(1988)
Malcolm McCulloch
Dobra żona
(1987)
James Bartle
Warm Nights on a Slow Moving Train
(1988)
Yuri Sokol
Najlepszy aktor w miniserialu
wygrane
[Nicholas Eadie]
Nicholas Eadie
jako Phil Goddard w serialu
Wietnam
(1987)
nominacje
Vichea Ten
In Between
(1987)
John Wood
The Challenge
(1986)
Martyn Sanderson
The Harp in the South
(1987)
Najlepszy dźwięk
wygrane
Raport
(1987)
Roger Savage
,
Gary Wilkins
,
Craig Carter
,
Mark J. Wasiutak
,
Livia Ruzic
nominacje
Belinda
(1988)
Glenn Auchinachie
,
John Herron
,
David Huggett
,
Martin Oswin
,
Dimity Gregson
,
Tim Lloyd
Cień pawia
(1987)
Martin Oswin
,
Phil Heywood
,
Peter Fenton
,
Greg Bell
,
Tim Lloyd
Przypływ uczuć
(1987)
Anne Breslin
,
Phil Heywood
,
Ben Osmo
,
Peter Fenton
,
Geoff Krix
,
John Jordan
,
John Patterson
Najlepszy fikcyjny film krótkometrażowy
wygrane
Feathers
(1987)
John Ruane
Najlepszy film telewizyjny
wygrane
Dwie przyjaciółki
(1986)
Jan Chapman
Najlepszy montaż
wygrane
Raport
(1987)
David Pulbrook
nominacje
Byczy interes
(1987)
Richard Francis-Bruce
Dobra żona
(1987)
John Scott
The Year My Voice Broke
(1987)
Neil Thumpston
Najlepszy scenariusz adaptowany
wygrane
Travelling North
(1987)
David Williamson
nominacje
Slate, Wyn & Me
(1987)
Don McLennan
The Place at the Coast
(1987)
Hilary Furlong
Vincent. Życie i śmierć Vincenta Van Gogha
(1987)
Paul Cox
Najlepszy scenariusz filmu telewizyjnego
wygrane
Dwie przyjaciółki
(1986)
Helen Garner
nominacje
Hunger
(1986)
Louis Nowra
Just Us
(1986)
Ted Roberts
Najlepszy scenariusz miniserialu
wygrane
In Between
(1987)
Maureen McCarthy
,
Shane Brennan
nominacje
The Challenge
(1986)
David Phillips
Wietnam
(1987)
Terry Hayes
,
Chris Noonan
,
John Duigan
Najlepszy scenariusz oryginalny
wygrane
The Year My Voice Broke
(1987)
John Duigan
nominacje
Belinda
(1988)
Pamela Gibbons
Przypływ uczuć
(1987)
Laura Jones
Raport
(1987)
Jan Sardi
,
Mac Gudgeon
Wyróżnieni w roku 1987
Raport
(
4/9
)
The Year My Voice Broke
(
4/7
)
Dwie przyjaciółki
(
3/3
)
Przypływ uczuć
(
2/7
)
Wietnam
(
2/4
)
Travelling North
(
2/3
)
Dobra żona
(
1/6
)
The Tale of Ruby Rose
(
1/3
)
Ich największy skok
(
1/2
)
In Between
(
1/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.