PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322678}

Dobre życie

The Good Life
6,7 484
oceny
6,7 10 1 484
Dobre życie
powrót do forum filmu Dobre życie

Bardzo dobry film, bardzo ciekawy i poruszający zarazem, świetnie pokazuje realia "amerykańskiego snu",gdzie życie w dobrobycie jest tylko dla szczęściarzy i wybranych. Film ma mocny poczatek, który niemalże hipnotyzuje do obejżenia całości, cały film zastanawiałem się co takiego się wydarzy, że doprowadzi do "takiego" końca... życie, oto co się wydarzyło..

POLECAM!, szczególnie dla ludzi, którym przydałoby się trzeźwe spojżenie na własne życie i docenienie tego co się ma...

PS Obejżałem film podczas mojego maratonu filów z Zooey Deschanel, bardzo cenię sobie ową Aktorkę i muszę przyznać, że jej postać w tym filmie mnie zmroziła, szkoda, że wątek nie miał jakiegoś solidniejszego zakończenia.. lecz budzi refleksje i daje do myślenia jak czasem traktujemy innych ludzi...

PS2 Świetna muzyka, nadaje klimat całości.

ocenił(a) film na 8
___PREDATOR___

Dosyć przewrotnie - na początek dostajemy to, co mogłoby się wydarzyć na końcu, gdyby kilka rzeczy ułożyło się inaczej. A zakończenie jest bliższe początku. Czyli film jest rodzajem koła.

ocenił(a) film na 6
___PREDATOR___

Wątek z Frances i jego wyjaśnienie było naprawdę dobre, jak Paxton opowiada o Julie Garland :) Zooey zagrała swoja postac naprawdę dobrze, ale ja mam wrażenie, że ona zawsze gra takie postaci.
Chris Klein - zaskoczona jestem, psychol w jego wydaniu był świetny.
Relacja Jasona z Gusem - wzruszyłam się.

Film jest momentami wręcz depresyjny, jednak całość - dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones