PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 817
ocen
7,3 10 1 781817
7,4 46
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Kto się ze mną zgadza, niech się tutaj podpisze, kto tego filmu nie lubi-to jest zimny, okropny i samolubny (mam na myśli tragedię Titanica)

ocenił(a) film na 10
Przemek

Ja się z tym zgadzam-jest to najlepszy film jaki kiedykolwiek powstał.

ocenił(a) film na 10
Przemek

Ale to prawda. Może zaraz pojawią się tutaj setki komentarzy, krytykujące mnie, ale mam wrażenie, że wraz z Titanicem jakby skończyła się pewnwa era. Oczywiście, że po Titanicu pojawiały się świetne filmy, ale niestety coraz ich mniej..................

ocenił(a) film na 10
agnieszka_26

tutaj się z Tobą zgodzę-dzisiaj kręci się coraz więcej "tandetnych szmatławych szmir", które są nastawione na zyski. "Titanic" przyniósł ogromne zyski, ale i sławę i popularność (11 statuetek Oscara to potwierdza).

ocenił(a) film na 10
Przemek

Moim zdaniem to jest oczywistość. Titanic to najbardziej genialny film jaki kiedykolwiek nakręcono i podejrzewam, że jeszcze bardzo długo takim pozostanie. A jest takim z bardzo wielu powodów, które moim zdaniem także są oczywiste i nie trzeba ich tu wypisywać (gdyż zajęłoby mi to sporo czasu, podejrzewam, że do 21 ( cz.2. na polsacie:) bym sie nie wyrobiła):) pozdro Aga.

ocenił(a) film na 10
Anastazja_2

Dzięki za pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście z wzajemnością. Strasznie się zdenerwowałam, bo jakiś "wybitny znawca kina" na forum Onetu - w temacie "Krwawy diament" - napisał , że właśnie w ostatnim filmie Leonardo widac wszystkie jego aktorskie braki!!!!!!!!!!!! Mam ochotę wyciągnąc rękę przez monitor i .................Jak można wypisywac takie głupoty!!!!! A no i jeszcze dodał, że Scorsese to jest ślepy!!!!!!!!!!!! Ach, szkoda słów na takich................

ocenił(a) film na 10
Przemek

Ah, i dopiero teraz doczytałam drugą część Twojego postu- "kto tego filmu nie lubi-to jest zimny, okropny i samolubny (mam na myśli tragedię Titanica)".
Tutaj trochę przesadziłeś i się wygłupiłeś- tragedia Titanica a lubienie bądź nielubienie filmu to dwie zupełnie różne sprawy, które nie mają ze soba nic wspólnego. ( podobnie jak w filmie Katyń; historia a film zupełnie się nie powinny łączyć w momencie, gdy ocenia się sam film)
Mimo wszystko, titanic to film genialny, wybitny, dla mnie jest to oczywiste, lecz nie dla każdego musi takie być- kwestia gustu, choć dać Titanicowi mniej niż 6/10 to już pewnego rodzaju nietakt :)

ocenił(a) film na 10
Anastazja_2

wiem, napisałem tak, bo ja jestem impulsywny:)
ale za to popatrz, jak to przyciąga ludzi:p

ocenił(a) film na 10
Przemek

ano :))))))))) Ja też czasem, ale mimo wszystko zawsze jestem obiektywna:) no, prawie zawsze :)

ocenił(a) film na 8
Przemek

dołączam się:)) może nie najlepszym, a jednym z najlepszych:)

filmik cudo, nie ma co:)
















ocenił(a) film na 9
Przemek

Jeden z najlepszych jakie wiedziałem...10/10 arcydzieło

ocenił(a) film na 10
jovovich

noi po seansie :) a na twarzy jak zawsze ocean łez :D:D:D cudo.

ocenił(a) film na 10
Anastazja_2

Co myślicie o planach dotyczących "Revolutionary Road"- oj - ja to się boję, że może byc to nieudany film......................

agnieszka_26

No film jest wrecz cudowny, wspaniały 10/10

ocenił(a) film na 10
agnieszka_26

dlaczego,ja mam wrażenie że będzie bardzo dobry,Leo w każdym z ostatnich filmów jest coraz lepszy,rozumiem oczywiście że będą porównania do titanica,ale to będzie dla mnie trochę bezsensowne,ani nie ta tematyka,ani nie ten budżet,jednak już teraz jetem jak najbardziej pozytywnie do niego nastawiona,no ale zobaczymy

ocenił(a) film na 10
Przemek

Zgadzam sie! NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASOW!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
RobertaRBD

ZDECYDOWANIE najlepszy...jedyny w swoim rodzaju :))

ocenił(a) film na 7
monica7

Titanic jest filmem tak doskonałym, że innym daleko do nim. Reżyserzy i producenci muszą się teraz nieźle natrudzić aby nakręcić coś PRZYNAJMNIEJ na jego miarę. To jest swego rodzaju film- symbol i możemy składać dzięki i ukłony w stronę Jamesa Camerona, że stworzył dla nas tak piękne dzieło. Gdyby nie on, nie moglibyśmy zobaczyć scen jakby z życia wzięte, żylibyśmy jakby w innym świecie i co najważniejsze do końca pewnie nie rozumielibyśmy do czego zdolna jest miłość. Że potrafi pokonać wszelkie przeszkody i sprawić by tego gorącego uczucia nie rozerwała nawet okrutna śmierć...

ocenił(a) film na 10
Przemek

no, James Cameron spisał się na medal! Jest to jedyny film, przy którym zawsze się wzruszam-szczególnie w tej scenie, jak ci grajkowie grają na skrzypcach tę pieśń kościelną, i są pokazane różne sceny, np. jak to małżeństwo w tym łożu, do którego wdziera się woda, albo ta scena, kiedy kobieta opowiada swoim dzieciom bajkę "na dobranoc":(

ocenił(a) film na 10
Przemek

film przecudowny!świetnie emanuje emocje i za każdym razem ogladam go z wielką przyjemnością!10/10

ocenił(a) film na 10
Przemek

Film jest świetny. Za każdym razem, gdy go oglądam zużyję masę chusteczek. Wreszcie Cameron pokazał ludziom co to jest prawdziwa miłość! Film wzruszał całością. Co do Revolutionary Road, to się zgadzam. Napewno będzie porównywany do Titanica. No bo w końcu i tu gra Kate i tu gra Leo :) jestem ciekawa czy film będzie równie głośny jak Titanic :P pozdro dla wszystkich :)

ocenił(a) film na 10
agusiak10

ja jestem przekonany, że "Titanic" i tak nadal będzie dzierżył palmę zwycięzcy!!!

ocenił(a) film na 7
Przemek

Titanic jest najlepszym filmem wszech czasów oprócz Ojca Chrzestnego.

Najlepsze filmy w historii:
1.Ojciec Chrzestny
2.Titanic
3.Władca Pierścieni: Powrót Króla

ocenił(a) film na 10
Przemek

kocham ten film !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <333333333333333333 i tyle.

Przemek

też się z tym zgadzam, że jest to jeden z najlepszych filmów, a najlepsza w nim jest oczywiście muzyka

ocenił(a) film na 10
pkossa

naprawdę, muzyka wymiata!!!!
Titanic the best!!!

Przemek

Dokładnie mogliby go puszczac co tydzien xD :D:d
koffam go! :D:D

ocenił(a) film na 10
linds20

Titanic jest wielkim dziełem! Uwielbiam Go :) Jest to film ponadczasowy.Nie ważne czy oglądałam go 10 lat temu czy miesiąc temu zawsze mnie zachwyca i wywołuje we mnie bardzo dużo emocji.Po prostu boski :P


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Przemek

Też uwielbiam ten fim;)Za każdym razem płaczę jak bóbr, gdy go oglądam=)Ta historia jest tak piękna!!Zgadzam się,Titanic należy do najlepszych filmów, jakie powstały =D

ocenił(a) film na 9
Przemek

Jest jednym z kilku filmów, któremu wystawiłem ocenę 10/10
Jest to jednym słowem - arcydzieło

Ostatnio dawno nie wystawiłem 10/10
Oceniam głównie horrory i thrillery bo "uwielbiam się bać" i bardzo dużo oglądam tego typu produkcji.

W tych kategoriach 10/10 otrzymały

Horror ( za emocje do ostatnich minut i super zakończenie )
Piła 1
Piła 2
Dead Silence

Horror ( za niesamowity klimat przeniesiony z gry komputerowej )
Silent Hill

ocenił(a) film na 10
Fan_Horrorow

Uwielbiam ten film i z pewnoscia zasłguje na miano filmu wszechczasów:)))

ocenił(a) film na 10
Przemek

jak na tamte lata to ten film jest genialny, dotad moge go ogladac i ogladac :) i do tego muzyka, wszytko komponuje sie w cdowna calosc ;]. Zgadzam sie z toba!

Rafta

Kocham go!!
Film wszechczasów!!
Muzyka...
Aktorzy...
Cudowna historia.

Przemek

Wyobrażacie sobie że ten film zarobił grubo ponad 1,800,000 $ przy wkładzie 200,000 mln to absolutny rekord wszechczasów !!! Jak na razie na 2 miejscu jest "Władca Pierścienia" ale tylko z ponad 1,100,000 $. Wg. mnie żaden film w najbliższych czasach nawet nie zagrozi temu iście genialnemu obrazowi.

+ za
reżyserie + scenariusz
wspaniałą muzykę
replikę statku
profesjonalnie odegrane role
NR1 wszechczasów w światowym boxoffice !

Przemek

Dałem mu ocenę 1, choć gdybym mógł dałbym 0.

wikipedysta3

Następni anty-fani. Mam dla was jedno określenie:

"Dno" , totalne dno emocjonalne z was ludzie... Współczuję...

Przemek

Titanic to bzdurna opowiastka - ode mnie 1 punkt.

lepiej_3

"bzdurna" ehhhh, jeżeli piszesz takie durnoty to uzasadnij to jak normalny człowiek, za pewne będziesz miał z tym problem...

ocenił(a) film na 10
mmarcin10

titanic nie jest bzdurny-prawda, prawda i czysta prawda o największej morskiej katastrofie!

użytkownik usunięty
Przemek

Oj tak... Oglądałam wiele filmów, ale muszę przyznać, że jeszcze żaden nie przebił Titanica. :)

ocenił(a) film na 10

Oczywiscie ze njalepszy! A swoją drogą ... moim zdanie "Władca Piercieni: Powrót Króla" nie zasłuył na te 11 OScarów.

ocenił(a) film na 4
Gigacz

Hahahaha Titanic najlepszym filmem wszechczasów, to chyba jakiś żart, te 11 oscarów to jedna z największych porażek kina i to nie tylko moje zdanie ale krytyków też, z tych 3 filmów ktore zdobyły 11 oscarów Powrót króla zasłużył najbardziej, ta miłość w titanicu jest jak z pierwszego lepszego serialu(beznadziejna) film ode mnie ma 5/10 w tym roku co powstał titanic były przynajmniej dwa filmy które są o klase lepsze niż titanic i bardiej zasłużyły na oscara za najlepszy film Buntownik z wyboru i Tajemnice LA

ocenił(a) film na 4
Przemek

Nie zgadzam sie z toba,i nie pisz glupot takich jak "kto tego filmu nie lubi-to jest zimny, okropny i samolubny " bo to jest pie****** ja nie mam gdzies tej tragedi i moze ona wzruszac ludzi ale to co jest w filmie przez nie wiem okolo 2,30 h nie wiem czy dobrze podalem bo dawno nie ogladalem tego filmu,ale w kazdym trazie to co sie dzieje przed katastrofa to 100% bzdur głupot i beznadziejnej milosci jak w telenowelach[bieedak i bogata pani] to juz wole sobie wlaczyc 5000 odcinek mody na sukces, bedzie o tym samym tyle ze przez ,nie wiem 30min[poprawic mnie jesli sie myle].katastrofa jest najciekawszym elementem filmu i najwazniejszym i ona jest bardzo dobrez przedstawiona.Wg mnie 11 oscarow to takze pomylka

Private

No cóż nie zapominajcie że to był rok 98 więc czasy były inne i zapewne inaczej byście podeszli do tego filmu. W tedy to było coś, odjazd na totalnego, wyobraźcie sobie Polskę w 1998r, brud, smród i ubóstwo, i dzięki właśnie takim filmom jak Titanic człowiek mógł na chwile zapomniec o tym bajzle...

ocenił(a) film na 1
pachniuch1

taaa... i Titanic ma być tym najlepszym melodramatem?!-haha ... Oglądałam to nie raz i nie zachwycił mnie choć troche.
A czy nie moge sobie nie lubić Titanica?-Moge ...
Melodramat tak lubię ten gatunek,są też wyjątki ... i titanic nim jest.
i to też mogę.Dlatego pilnuj swojego nosa.

ocenił(a) film na 1
Przemek

A ja Ci powiem że gówno prawda! To że pokazuje tak wzruszająca historię i baby no stop to oglądają i przeżywają nie czyni go najlepszym filmem.

KITARZYNA

Dzieci neo RULEZZZZZZ!, Panie czemuś stworzył takich ludzi ??

Za prawdę powiadam ci synu Boży nie znane są wyroki Boskie, niestety przyjacielu ale dzieci NEO muszą również istnieć tak samo jak są owady i tym podobne...

użytkownik usunięty
KITARZYNA

autor tematu troszeczkę mnie przeraził, faceci zazwyczaj nienawidzą tego filmu właśnie z powodu ckliwej sentymentalności a tu proszę, znalazł się jeden, który uważa to za najlepszy film wszechczasów lekceważąc Ojca Chrzestnego;) oj, gdzie te chłopy...

ocenił(a) film na 10

Dwóch* :D

użytkownik usunięty
Gigacz

fajny awatar :D

ocenił(a) film na 10
KITARZYNA

Nie chce Cie martwić ale oceniłaś zmierzch 10/10 xD. Jeśli jeszcze masz to usuń se te konto i nie wzmacniaj spolecznosci filmwebowych debili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones