PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801328}

Upiory wojny

Ghosts of War
5,4 1 974
oceny
5,4 10 1 1974
Upiory wojny
powrót do forum filmu Upiory wojny

Faktycznie końcówka wariactwo.... Generalnie przeszkadzają mi słabe efekty specjalne oraz
nazywanie NIEMIECKICH ZBRODNI nazistowskikmi. Jest to beszczelne zakłamywanie historii na które niemiecki rząd od dekad łoży ogromne fundusze. Możecie wzruszyć ramionami ale za 20 lat wasze dzieci bedą nazywane potomkami morderców z Oświecimiia. Do tego to niestety zmierza.

II wojna i horror ma ogromny potencjał. Film jest ok ale są zdecydowanie lepsze w tej tematyce.

magik30

to prawda ze nazisci byli pochodzenia niemieckiego, ale zwyczajny, prawdziwy niemiec w by się takich zbrodni i strasznych rzeczy nie dopuścił

ocenił(a) film na 5
astijuj

xD. Prawdziwi niemcy przyzwolili na kolejne zbrodnie ludzkkości za naszą wschodnią granicą tylko dlatego ze im się marza na VW musi zgadzać. Dobrze mówił Winston ze trzeba ich profilaktycznie bombardować co 50 lat. Generalnie powinno się zrzucać po atomówce na Moskwę i Berlin aby był spokój i pokój co jakiś czas. Swoją drogą tam nadal jest silne marzenie o IV rzeszy. Nie wiem tylko dlaczego jest to nazywane prawicowym ekstemizmem bo narodowy socjalizm to czysty komuna i lewica. Wiadomo że w czasach ZSRR trzeba było wznieść barykady bo komunizm był cacy ale dziś ?.

magik30

Z Niemcami musimy mieć dobre stosunki, to nasi sojusznicy i już nam dużo pomogli, 2 wojna światowa to przeszłość, sam Lech Wałęsa to powiedział. Uważam że Tusk nie był złym premierem. Polecam czytać mądre gazety np. Gazetę Wyborczą.

ocenił(a) film na 4
astijuj

Opowiedz jeszcze jakiś dowcip, to się pośmiejemy.

ocenił(a) film na 4
magik30

Ja bym zasugerował Waszyngton i Jerozolimę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones