PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94263}

W pogoni za mężem

Pride and Prejudice
6,9 985
ocen
6,9 10 1 985
W pogoni za mężem
powrót do forum filmu W pogoni za mężem

Oni faktycznie musieli się strasznie kochać, skoro zawsze chcieli być razem, nawet na planie. Ale chociaż Leigh to moja ulubiona aktorka to cieszę się, że nie dostała roli panny Elżbiety. Jakoś mi nie pasuje. Szczególnie, że miałaby zagrać w tych samych strojach co w PzW:) Myślę,że ta rola to dla niej trochę przekleństwo. Słyszysz Vivien Leigh, myślisz Scarlett O'Hara. A przecież ma na koncie dużo innych wspaniałych ról - Blanche DuBois, Anny Kareniny...

DizzyMissLizzy

Emmy Hamilton...kocham ją w tej roli :) To także moja ulubiona aktorka.

ocenił(a) film na 8
DizzyMissLizzy

moja również ulubiona aktorka i tak jak @vivme uwielbiam ją w roli Lady Hamilton. Co do dumy i uprzedzenia, to choć tutaj może viv dobrze, że nie zagrała to jest wiele filmów gdzie chętnie bym ją zobaczyła u boku oliviera a producenci wybrali inaczej jak chociażby rebecca czy książę i aktoreczka

DizzyMissLizzy

?? Nie widzę jej w obsadzie? Kogo ona grała?

ocenił(a) film na 8
DizzyMissLizzy

Darcy - może być, Jane też od biedy ale Lizze ? Nawet jak na tamte czasy gra jakoś sztucznie, że nie wspomnę o całkowitej porażce w strojach nie z epoki i wystoju wnętrz niezbyt , w końcu, bogatej rodziny z prowincji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones