Barbra Streisand

Barbara Joan Streisand

8,2
3 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbra Streisand

14.03.2013 DNIEM BARBRY STREISAND NA CBS EUROPA!

5 filmów w jeden dzień :)

9:40 Zabawna Dziewczyna
20:00 Miłość ma dwie twarze
22:20 Narodziny gwiazdy
00:55 Tacy byliśmy

Piękny dzień <3 !

użytkownik usunięty
Hustla166

Mogliby łaskawie wyemitować od czasu do czasu jakiś film ze Streisand, ale widocznie wolą wszystko władować w jeden dzień i mieć z głowy.

Bardzo często na CBS Europa są wyświetlane filmy Barbry. Praktycznie w każdym tygodniu jeden :) Można również niekiedy niektóre zauważyć na ale kino albo polsat film :)

użytkownik usunięty
Hustla166

A 'Dla dobra Pete'a' też było emitowane? Bo ciężko to znaleźć w sieci, tak samo jest z jeszcze jednym filmem Streisand, ale nie pamiętam jakim.

Właśnie tego nie ma! A go akurat nie widziałam :/ Tak samo jak "Puchacz i kotka" - a bardzo bym chciała go obejrzeć

użytkownik usunięty
Hustla166

Właśnie o Puchacza mi chodziło. 'Jak się zabawić' też byłoby nie do ściągnięcia gdyby nie zgrywka z TCM.

Jak przeglądałem program to nigdy nie widziałem nic z Barbrą, przynajmniej na CBS europa/

Ja przeglądam co tydzień program i zapisuję co kiedy i o której i nagrywam na dekoder. W ciągu 2 miesięcy nagrałam 8 filmów. Ale niestety wszystkie już kiedyś widziałam. "Jak się zabawić" kupiłam na allegro, ponieważ nigdzie nie mogłam znaleźć. Natomiast "Puchacz i kotka", "Dla Dobra Pete'a" oraz "Niepokorni" nigdzie nie można kupić ani znaleźć w internecie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones