Gloria Stuart

Gloria Frances Stewart

8,2
2 697 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gloria Stuart

NIestety ale Gloria Stuart nie żyje!! Zmarła 26 września na raka płuc. Miała 100 lat

Renabilla

To niesamowity wiek swoje przezyla

sador1991

Cholera, dopiero teraz się dowiedziałem. CO jakiś czas tu wpadałem sprawdzić czy żyje, spodziewałem się, że niebawem może pojawić się tu data śmierci, ale i tak jestem w szoku. Jednak to prawda, swoje przeżyła, miała prawie tyle lat, co jej bohaterka w "Titanicu". Bardzo mi przykro tylko, że dowiedziałem się o tym przypadkiem, neawet w dniu Wszystkich Świętych nikt nie wymienił jej nazwiska w mediach. Smutne to.

lew890

czytalem o tym kiedys na gazecie, ze zmarla...

Renabilla

[*] smutne to.

Renabilla

100 lat to calkiem dlugo, ale i tak smutno... jestem tak `przywiazana` do titanica, ze taka wiadomosc jest niesamowicie dla mnie przykra...

Renabilla

Starość sobie nie dała rady to raka posłała... pewne osoby są zwyczajnie nieśmiertelne. Podobnie jak lew890 od czasu do czasu sprawdzałem czy Gloria Stuart żyje. Jestem w szoku, jednak tak bogatego życia mógłby sobie każdy z nas tylko życzyć. RIP.

Renabilla

Czyli jednak dopadł ją ten nowotwór. Żyła długo, mam nadzieję że szczęśliwie, ale ciekaw jestem jak długo by jeszcze żyła gdyby nie ta pieprzona choroba.

mc_aural

Kolejne 100 lat

mc_aural

A w biografii jest jeszcze wzmianka, że pokonała raka piersi. Wydawałoby się, że zdrowia nie miała, ale setki dożyła... Jak Rose.

moviemaniaczka2

Jak Rose żyła 100 lat. To ciekawe, to ciekawe. To tak jakby Jack przepowiedział tak długie życie także Jej.

moviemaniaczka2

,,Titanic'' to jednak ma swoją magię.

suzi323727

W końcu My heart will go on and on...

moviemaniaczka2

No to chyba (może to będzie bardzo mocne określenie), najpiękniejszy film w historii kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones