PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767558}

Guilt

6,5 1 689
ocen
6,5 10 1 1689
Guilt
powrót do forum serialu Guilt

Odcinek 4 - opinie

użytkownik usunięty

I jak, co myślicie o 4 odcinku?

Jeśli chodzi o mnie to mam pewną teorię, która jest trochę pokręcona. Nie wiem czemu ale ciągle mi się wydaje, że Roz wciągnie Grace w ten biznes luksusowych prostytutek. I też uważam, że to może być spowodowane aresztowaniem Luc'a. Bo w innym przypadku ten wątek nie byłby tak rozwinięty. I też mi się wydaje, że książę Theo będzie miał jakiś plan dotyczący Grace, pewnie ściągnie cała winę na nią żeby nikt nie podejrzewał, że miał z Molly romans (co jest moim zdaniem dość prawdopodobne bo Bruno został odsunięty od śledztwa i nie może już mu pomóc).
W sumie widzę, że serial dość ładnie się rozwija i dalej będę oglądać.

ocenił(a) serial na 8

Popieram twoją opinie . Serial bardzo dobry i trzyma poziom od pierwszego odcinka . Ja mam przeczucie od 1 odcinka że jednak Grace jednak zabiła Molly , nie wiem czemu. Co do Theo to uważam że nie miał nic wspólnego ze śmiercią Molly ,tylko próbuje zatuszować jego udział w całym tym biznesie z prostytutkami , z dwóch względów musi dbać o swój dobry wizerunek , i bierze ślub . Zauważyliście jak Grace mówiła Lucowi że tamtego dnia przebiła sobie brzuch kolczykiem i stąd ta krew Molly a Luc chyba nie bym taki pewny ale że chodzi większość czasu na haju to się nie kłócił . Natomiast chyba wyjaśnił się wątek tajemniczego szpiega Grace , to musi być ten czarnoskóry nastolatek z mieszkania z którego zrobiono zdjęcie + ma komórkę Grace . Strasznie dużo postaci wątków , bardzo fajnie się ogląda . Liczę na 2 sezon :)

Daniel_Kot

Ja też zwróciłam uwagę, że kiedy Grace powiedziała o tym przekłuwaniu pępka Luc nie był przekonany. Wydaje mi się, że przyszło jej to po prostu do głowy podczas przesłuchania a tak naprawdę było to innego dnia. Mnie ciekawi co teraz zrobi brat Molly, widać, że za wszelką cenę chce odkryć kto zabił jego siostrę. Ten przydupas księcia jest strasznie irytujący...no i dobrze, że sekretem Bruna nie były jakieś łapówki czy bycie na usługach mafii tylko sfałszowanie dowodów w słusznej sprawie. Widać, że nie chce kryć księcia i chciałby zachować się jak należy ale boi się o swoją posadę. Szkoda, że tak szybko się spiknęli z Natalie, liczyłam na wolniejsze i ładniejsze budowanie ich relacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones