PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011721}

Titanic na falach

Titanic 666
2,8 289
ocen
2,8 10 1 289
Titanic na falach
powrót do forum filmu Titanic na falach

Chociaż to na 99 procent będzie shit, to czasami fajnie sobie obejrzeć jakieś niskobudżetowe gówienko.

Ignacy_Szczukowski

Ja mam tak samo,lubię takie dzieło obejrzeć dla samego odmóżdżenia się :D.Dziś będzie na SCI FI o 21:00,pod tytułem,Titanic na falach

jazdowicz2666

Dzięki chłopaki :⁠-⁠D Dzięki wam zrozumiałem czemu część ludzi ogląda takie "dzieła" ^⁠_⁠^
Pamiętam że kiedyś widziałem nawet reklamę całego festiwalu filmów klasy B (a może nawet Z czy coś w ten deseń) ^⁠_⁠^

Ogólnie film nie dla mnie bo nie lubię "przerażaczy" gdzie coś nagle wyskakuje przy uderzeniu dźwięku i cały w środku podskakujesz przez to, aczkolwiek ogólnie horrorów też nie lubię.
Ale tego typu filmy mają w sobie coś urzekającego- aż chce się popatrzeć jakie niedorzeczności i niespójności można zrobić i ciekawe co będzie dalej, co za następnym zakrętem B⁠-⁠)
No i dzięki temu też można docenić dobrze zrobiony film i dobrą grę aktorską od tych kiepskich 8⁠-⁠)

Ogólnie wolę tracić czas na odmóżdżanie grając w głupie gierki, pożeracze czasu typu candy crush saga ale szanuję inne wybór. Dziękuję za uświadomienie ^⁠_⁠^

Swoją drogą jestem trochę zafascynowany tym że ktoś na taki film wykłada pieniądze na jego produkcję i to zapewne nie małe- zapewne negocjacje i przekonywanie do tego muszą wyglądać komicznie przywołując je po obejrzeniu już gotowego "produktu" na pierwszej projekcji w kinie :⁠-⁠D
Bony.. I oni wszyscy tak sobie siedzą w tej sali kinowej i się zachwycają nad tym filmem i nad tym jak zagrali xD xD

Ignacy_Szczukowski

Właśnie skończyłem oglądać... Pomysł na pewno ciekawy... Coc tak naprawdę ciężko powiedzieć o czym był ten film

Ignacy_Szczukowski

No dobra. Namówiłeś mnie! Zaczyna się na SciFi. Zobaczę ile wytrzymam :)

h3b4n

OK, nie oglądałem tego jednak, ale jak chcesz, to spróbuj to przeżyć. Ciekawe, czy się uda.

Ignacy_Szczukowski

Jednak nie było go. Pisało, że "Titanic", a był jakiś "Narzędzie zagłady" z 2017. Też jakaś klasa C! Nie skusił mnie :)

h3b4n

W sumie, nawet jakby był, to nie wiem, czy warto tracić czas

h3b4n

Narzędzie zagłady cudowna średnia 2,3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones