PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105525}

Masada

7,3 175
ocen
7,3 10 1 175
Masada
powrót do forum serialu Masada

pierwszej i ostatniej! Po prostu przegrałam sam cześć historyczną! I nie do opisania, jak serial
zyskał na tym prostym zabiegu! Teraz jest super!

ocenił(a) serial na 8
IrenaSz

Jestem świeżo po obejrzeniu serialu. Bardzo mi się podobał. Zabieg z pominięciem "współczesnych" scen jak najbardziej wskazany:-) Te sceny pasują jak pięść do nosa do całej reszty. Zresztą w mojej ocenie bardziej niż obrońców należy podziwiać rzymskich legionistów, którzy praktycznie dokonali niemożliwego. Z tego co przeczytałem na temat Masady to nie jest wiadome jak dokładnie wyglądała obrona tej twierdzy. Polecam obejrzenie serialu z tym jednak zastrzeżeniem, by nie traktować go jako źródła wiedzy, a ciekawą wariację na temat tego co mogło mieć miejsce:-)

ocenił(a) serial na 8
McMillan

Serdecznie polecam zwiedzenie Masady. Robi wrażenie! To była super potężna twierdza, ludzie mieli tam źródła czystej górskiej wody, wielkie tereny upraw, hodowali zwierzęta, mieli swoje domy, świątynię, słowem mogli tam żyć latami. A serial historyczny - bez tych "dodatków" - jest naprawdę lepszy. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones